טכנאי מחשבים בקריות

המחשב לא פועל? המסך מרצד? ההארד דיסק תקוע? אולי המחשב מרעיש? אין צורך להיכנס ללחץ מיותר. המומחים של PC Spot כאן בשבילכם תמיד, וישמחו להעניק לכם שירות מהיר ומקצועי לכל תקלה במחשב הנייד או הנייח. אז לא משנה היכן אתם נמצאים, שירותי טכנאי מחשבים בקריות מזמינים רק בחברת PC Spot.

על השירות

חברת PC Spot מתמחה בתיקון מחשבים בקריות ומעניקה שירות אישי ומקצועי ללקוחות פרטיים, עסקים וארגונים. כיוון שהמחשב הוא עמוד השדרה של העסק, השירות ניתן באופן מהיר ככל שניתן, על מנת לאפשר לכל לקוח לחזור לשגרה ולהמשיך לעבוד על המחשב הכי מהר שאפשר.

שירותי חברת PC Spot כוללים מנעד רחב של תחומים באספקטים שונים בתחום כמו תיקון תקלות חומרה, התקנת אנטי וירוס, החלפת חלקי חילוף, תיקון מאווררים, תוכנות, התקנות, החלפת ספק כוח, הסרת וירוסים והרשימה עוד ארוכה. אז לא משנה איזו תקלה יש במחשב שלכם, הטכנאים המיומנים של PC Spot כאן כדי לפתור כל תקלה במהירות האפשרית.

הבאנו לכם כמה טיפים מעולים שיסייעו לכם לשמור על מחשב תקין

  • הקפידו לנקות את המחשב (תרתי משמע…) – ראשית, נציין כי מומלץ לנקות את האבק המצטבר על המחשב, כך למנוע חסימה של האוויר הדורש המאוורר, ובמיוחד במחשבים נייחים. ניקוי נוסף מסוג אחר הוא ניקוי של קבצים במחשב, ובמיוחד קבצי זבל וקוקיס שעלולים לתקוע את המחשב.
  • התקינו תוכנת אנטי וירוס איכותית – פעמים רבים וירוסים יכולים לפגוע במחשב או פשוט לגרום להאטה שלו. רוגלה לדוגמה הוא וירוס שיכול לפגוע קשות בפרטיות שלכם ולגנוב ממנו את כל המידע, אך גרוע יותר הוא וירוס כופר הידוע לשמצה שבו האקר מצפין קבצים ודורש כופר עבור שחרורם. זו הסיבה שמומלץ לרכוש רישיון של תוכנת אנטי וירוס טובה.
  • בצעו טיפול תקופתי למחשב – עוד דרך לשמור על המחשב הוא טיפול תקופתי, ממש כמו ברכב. טיפול זה נעשה על ידי טכנאי מחשבים בקריות ויכול לאתר בעיות מבעוד מועד כמו תקלות בתוכנות, וירוסים, בעיות בדיסק הקשיח ועוד. זכרו – טיפול מקדים יכול למנוע תקלות משמעותיות, ולכן מומלץ לבצע טיפול שכזה לפחות בכל שנה. 
טכנאי מחשבים בחיפה

תיקון מחשבים בקריות

המחשב מגמגם? אולי הוא לא נדלק בכלל? פנו לטכנאי מחשבים מיומן המעניק שירות תיקון מחשבים בקריות ותיהנו מתיקון מקצועי על ידי מומחה. אם הגעתם לכאן, אנחנו ממליצים לכם לפנות לסיירת הטכנאים המנצחה שלנו שיעניק לכם שירות מקצועי הכולל את אבחון התקלה ומתן שירות תיקון מקצועי והכל בשקיפות מלאה.

ניתן לומר שבעידן המודרני מחשבים ניידים או נייחים נחוצים ממש כמו מזגן בקיץ הלוהט, הרי חיינו סובבים סביב המחשב, ובמיוחד שגרת העבודה שלנו אינה יכולה להתקיים בלעדיו. המחשב משמש אותנו למגוון רחב של פעילויות, כמו לצורכי עבודה, לצורך פנאי וקניות, משחקים, למידת קורסים, לשיחות וידאו ועוד ועוד. אולם, המחשב ככל שיהיה חזק ומשוכלל, הוא מוצר חשמלי שעם הזמן יכול להתקלקל, ולכן תמיד כדאי לשמור על קשר עם טכנאי מחשבים מומחה.

עשה ואל תעשה בעת תקלה במחשב

לא משנה איזו תקלה יש לכם במחשב, אל תנסו לתקן באופן עצמאי, כיוון שמחשב מכיל רכיבים רבים, כמו גם תוכנות וחומרות מורכבות מאוד, וכל פעולה שגויה יכולה להחמיר את הבעיה. אז מה כן לעשות? להתקשר לטכנאי מחשבים ולקבל שירות תיקון מחשבים בקריות או תמיכה מרחוק.

עוד משהו שכדאי להימנע ממנו הוא ניסיון תיקון התקלה על ידי הסברים שונים בסרטונים ברשת, כיוון שקיימות מאות תקלות, ואותו בעל מקצוע שנותן טיפ מעולה לא אבחן את הבעיה, וייתכן כי הפתרון אינו מתאים לתקלה של המחשב שלכם. לדוגמה, אם המחשב מרעיש שזוהי תקלה נפוצה מאוד, ייתכן כי הבעיה היא במאוורר, כי כך המליצו לכם, אך ייתכן גם שמקור הבעיה במערכת האוורור או בשל חוט המפריע למאוורר וגורם לרעש.

מהם השירותים הנפוצים אצל טכנאי מחשבים?

  • החלפה של ספק כוח המתבצעת כאשר ספק הכוח של המחשב שבק חיים. תפקיד ספק הכוח לספק חשמל למחשב וכך לגרום לו לפעול.
  • החלפה של מאוורר כתוצאה מאבק שיצטבר או כאשר מערכת האוורור שתפקידה לקרר את המעבד שבקה חיים.
  • הרחבת זיכרון גם היא שירות נפוץ של טכנאי מחשבים, אך בעת ההחלפה יש לבדוק שאכן התוכנה מתאימה למחשב ואין תקלות חריגות.
  • התקנת מערכות הפעלה או פרמוט המחשב הם גם שירותים נפוצים, בעיקר כאשר המערכת משתבשת לגמרי. תפקידו של הטכנאי בין היתר לבצע גיבוי לקבצים הנמצאים במחשב טרם התקנת מערכת ההפעלה.

בהחלט מומלץ. כדאי לגבות את הקבצים הנמצאים במחשב, במיוחד כאשר מדובר על תקלות חומרה ותוכנה, וודאי אם הקבצים שבמחשב חשובים לכם מאוד. בכל אופן, דעו כי רוב טכנאי מחשבים בקריות מבצעים זאת, אך תוכלו לחסוך זמן יקר. את הגיבוי תוכלו לבצע על גבי דיסק חיצוני או על ידי גיבוי ענן. תוכלו למצוא סרטונים ברשת המסבירים כיצד לבצע את שני סוגי הגיבויים.

הדעה חלוקה מאוד בין טכנאי המחשבים, אך כאמור מומלץ מאוד להעביר את המחשב למצב שינה ולפחות בכל שבוע לכבות אותו לגמרי כדי שיבצע עדכונים. בכל מקרה, מומלץ לכבות, אך לא חייבים, גם לשים על מצב שינה ישרת את אותו האינטרס.

אפשר לנסות לשחזר את מערכת ההפעלה בעזרת לחיצה על המקש F8, עד שהמסך של וינדוס יידלק ויחזיר את המצב לקדמותו. אם עדיין מערכת ההפעלה לא עולה, הזמינו טכנאי מחשבים בקריות שיוכל לאבחן את מקור התקלה ולהעניק פתרון בהתאם.

רעשים במחשב הם תקלה נפוצה מאוד, ולרוב מקורה במאוורר של המארז, מאוורר ספק הכוח או המעבד. יכול להיות שיש אבק שיצטבר על גבי המאוורר או שהכנף נוגע באחד החוטים וכך מרעיש. כמובן שישנה אפשרות שהמאוורר תקול. במקרה זה מומלץ לגשת לטכנאי מחשבים שיבדוק את המאוורר ויסדר בהתאם לאבחון התקלה.

כן, פעמים רבות אנו מדליקים את המחשב או בכלל נמצאים באמצע משהו ופתאום המחשב נתקע. יכול להיות מאוד שהעמסתם על המחשב, נסו לסגור חלונות ולבדוק מה קורה. במידה ועדיין התקלה ממשיכה, נסו לכבות ולהדליק את המחשב. כמובן שאם המחשב נתקע לעיתים קרובות, סביר להניח שקיימת תקלת חומרה או שפשוט קיים רכיב תקול, ולכן יש לפנות לטכנאי מחשבים בקריות שיבחן את התקלה.